Епаньол-бретон – тема цього сайту. Якщо Ви новачок: не маєте досвіду в дресируванні, тренуванні лягавих собак, або просто цікавитеся собаками, хочете дізнатися щось нове – ласкаво просимо! Тут представлені рубрики різних матеріалів на цю тематику: порода епаньол-бретон, полювання з французьким бретоном, фото, відео, а також інші публікації з проблем, пов’язаних як з бретон епаньол, так і з іншими лягавими собаками. Утримання, виховання, підготовка до роботи у полі, нюанси та методики натаски, дресирування. Огляд епаньол-бретонів в Україні, племінна робота (в’язки) та інтерв’ю з відомими собаківниками

Епаньол-бретон – це максимум якостей у мінімальному об `ємі

Крістіан Гюнтер, президент міжнародного клубу AICEB

Про породу

Про породу епаньол-бретон. Зовнішній вигляд – фенотип, стандарт епаньол-бретону. Історія породи, інтерв’ю з відомими заводчиками, власниками розплідників.

Утримання

Утримання бретонів у будинку, квартирі або вольєрі. Ця порода має унікальні фізичні можливості, здатна переносити як сильну спеку, так і холод. Однак її утримання має низку особливостей, які, на мою думку, слід враховувати. Про це й йтиметься у цьому розділі.

Дресирування

Дресирування епаньол-бретону. Методи та способи дресирування: цуценят, підрощених бретонів, дорослої лягавої. Чи потрібно дресирувати бретон? Підготовка легави для виходів у поле. Соціалізація бретону.

Робота в полі – натаска

Натаска епаньол-бретона або робота з лягавою в полі. Цією роботою можна “розкрити” внутрішнє наповнення Вашого епаньолу, а можна, навпаки, скувати його і позбавити ініціативи. Як працювати в полі з молодим цуценям чи дорослим лягавим собаками?

Мої бретони

Мої епаньол-бретони – статті, присвячені собакам, з якими я стикався в дресируванні, роботі в полі, постановці та полюванні. Більшою мірою – це мої епаньоли. А також ті легаві, з якими я працював на прохання моїх друзів. Не для всіх собак я створюю сторінки. По багатьох – нічого писати. Статті про тих лягавих собак, які вирізнялися своїми якостями.

Полювання

Полювання з епаньол-бретоном. Це, мабуть, те, заради чого більшість людей заводять собі лягаву собаку. Мисливство з бретоном в Україні. Особливості полювання з бретонами по різним видами дичини: куріпці, вальдшнепу, фазану, качці, перепелці.

Цуценята

Цуценята эпаньол-бретона купити в Києві. Пропозиція щодо купівлі бретонів в Україні. Цуценята епаньолів від моїх лягавих собак. Попит на щенят є завжди. Однак, далеко не всі мисливці розуміють, що щеня-цуценята різниця. Не всі вони мають високі якості робочої лягавої. Про вибір цуценят та їх вирощування, пропозиції, фото у цьому розділі.

Статті

Тренування

Цей блог містить відеоролики з коментарями тренувань лягавих собак у полі. Публікуватиму тут відео робіт бретонів та інших лягавих собак по птиці. Вийде відеозвіт з виходів з невеликим коротким аналізом роботи лягавих. По ньому можна буде відстежити динаміку прогресу собак, а у кого і навпаки – регресу – у роботі з птиці. Звичайно, не кожен вихід мені вдасться сфотографувати, але намагатимемося робити це якомога частіше, з урахуванням здорового глузду та можливостей. Зрештою, завдання тренування лягавих у полі – це покращити якість їхньої роботи, а не відеоблогерство, але все ж таки відеороликів накопичується за тиждень багато, ось їх і буду сюди викладати.