2 квітня 2023 року. Погода волога, дощ: температура – +5 С, вітер – 2-3 метри в секунду.

Пуск перший – MARCEL Bretonique Style

Перша зустріч із птахом Марселя відбулася на дев’ятій хвилині пошуку. Добре шукав. На одній із паралелей праворуч – різкий розворот та довга потяжка на вітер. Далі все на відео. Продовжує штовхати, не чекає. Вихід на птаха хороший, помилки по птаху не було, контролював його.

Молодий цуценя епаньол-бретона додає від виходу до виходу. Динаміка з’явилася, чому я радий, оскільки початок весни був відверто слабким у його роботі.

Друга зустріч з птахом на п’ятнадцятій хвилині пошуку.

Схоже, що пара куріпок бігла і Марс ішов їхнім слідом, намагався дійти до них. Не вийшло. Пара вилетіла метрів за 25 від нього. На відео її майже не видно. На 26-й секунді сильно спереду видно зліт куріпок.

Третя зустріч з птахом на двадцять п’ятій хвилині запуску.

Збирався знімати собаку, взяв свисток і тут Марсель зробив чудовий вихід на пару куріпок. Стійко продовжує штовхати. Але ми це знаємо і тому не заважаємо йому самовиражатися, поки не заважаємо… А по роботі-то – непогано. Все по носі, птах контролював.

Висновки

Висновки по Марсу все ті ж – він штовхає, ми чекаємо. Важливо, що в цьому процесі є здоровий глузд: він таки сильно додає, особливо у здатності знаходити і бажання контролювати птаха. Решту робити навчиться. Не поспішаємо.