Епаньол-бретон STEPPE Bretonique Style – це найсильніша лягава, з якою мені довелося працювати в полі. Бретон широкого пошуку з унікальним чуттям, інтелектом та ходом.

Багато дресирувальників стверджують, що собаки широкого пошуку (завод Bretonique Style спеціалізується саме на таких бретонах) страждають на інтелект. Це цілковита нісенітниця і неправда. Все навпаки: я тримав чотирьох бретонів з Bretonique Style – всі вони були дуже розумні, кмітливі та “м’які” у дресируванні. При цьому, їхній інтелект набагато вищий за будь-який з моїх бретонів. Це варто визнати. Спосіб їхнього мислення особливий. Його треба зрозуміти та відчути. Кращих собак у плані інтелекту не зустрічав. Всі вони мають широкий пошук, стабільне чуття, швидкість і залізобетонну психіку.

Епаньол-бретон STEPPE Bretonique Style – робота з парної куропатки
Весняна натаска STEPPE Bretonique Style
Робота з пари куріпок 
Весняна натаска STEPPE Bretonique Style
STEPPE Bretonique Style – навчання апорту

Походження епаньол-бретон STEPPE bretonique Style

До мене в роботу потрапили два бретони Banto Don Field Spirit та Bell
Don Field Spirit. Обидва мене вразили. Походили від Harm Bretonique Style x Isla Kronnellar.

Эпаньол-бретон Banto Don Field Spirit
Епаньол-бретон Banto Don Field Spirit (ліворуч)
Banto Don Field Spirit – робота з куропатки

Результати змагань бретонів останніх років показують, що більшість переможців і чемпіонів, як у нас у країні, так і, наприклад, у Росії, містять крові Bretonique Style. Тому радив Лівицькому Анатолію свою суку IRIS (про неї можна почитати тут) пов’язати саме з HARM.

Родослоная Steppe Bretonique Style
Родовід Steppe Bretonique Style

Незважаючи на те, що це був “крос” – в’язка вийшла вдалою. Відразу кілька собак із цього посліду показали себе блискуче. Один із них – STEPPE.
На перших випробуваннях він вистрілив на 80 балів, з дипломом другого ступеня. Величезний потенціал цього собаки до кінця не розкритий. Але незалежно від рішення господаря: виставляти його ще на змагання чи ні, я обов’язково пов’яжу з ним одну з моїх сук.

Диплом - Эпаньол-бретон Steppe Bretonique Style
Диплом – Епаньол-бретон Steppe Bretonique Style